سئو در اصفهان

سئو و بهینه سازی وب سایت در اصفهان

ایگناب، بهترین شرکت تخصصی سئو در اصفهان، مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل

اکنون که به وب سایت ما رسیده اید، می دانید که چه میخواهید اما به دنبال متخصص این کار هستید. تمامی مشتریان ما که به دنبال بهینه سازی وب سایت در اصفهان هستند به دلیل یک یا چند مورد از دلایل زیر با ما تماس می گیرند:

 • وب سایت شما به صورت آنلاین در نتایج گوگل نمی شود.
 • اخیراً ترافیک وب سایت شما کاهش یافته است و دلیل آن را نمی دانید.
 • ناگهان، حجم تماس های دریافتی و سرنخ های شما کاهش یافته است.
 • در حال راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید هستید و می‌خواهید به سرعت تجارت جدیدی را گسترش دهید.

اگر هر یک از این چهار مورد دغدغه فعلی شماست، مطمئن باشید که به شرکت سئو مناسبی در اصفهان رسیده اید. دلیلی وجود دارد که ایگناب در حال حاضر به صدها مشتری خدمات سئوی وب سایت ارائه می دهد و راه حل های بهینه سازی برای پاسخ به الگوریتم همیشه در حال تغییر گوگل اجرا می کند.

چرا سئو در اصفهان با ایگناب

استراتژی دیجیتال و فروش آنلاین خود را با شرکت سئو و بهینه سازی پیشرو در اصفهان تکمیل کنید…

ما با بهبود قابل ملاحظه بازدید موتورهای جستجو، ترافیک با ارزشی را به سمت وب سایت های مشتری خود هدایت می کنیم، اما این همه کاری نیست که انجام می دهیم.

رویکرد حرفه ای و مبتنی بر داده ما پشت نتایج باورنکردنی بهینه سازی موتورهای جستجو است که مشتریان ما انتظار آن را داشتند. هیچ کمپین سئوی یکسان نیست. آنچه برای یک وب سایت کار می کند ممکن است برای وب سایت دیگر مفید نباشد. آنچه برای یک صنعت کار می کند ممکن است برای صنعت دیگر مفید نباشد.

ما اهداف مشتری خود، نیازهای مخاطب هدف و چشم انداز جستجوی پیرامون آنها را ارزیابی می کنیم تا فعالیت های کلیدی مورد نیاز برای موفقیت را شناسایی کنیم. برخی از کمپین ها به شدت بر روی سئو فنی و ساخت محتوای عالی متمرکز هستند. بعضی دیگر به طراحی UX، روابط عمومی یا بازاریابی برند نیاز دارند. برخی از آنها به طراحی یک وب سایت فروشگاهی قوی روی یک پلتفرم حرفه ای احتیاج دارند. ما آنچه را که برای شما لازم است بررسی می کنیم و یک کمپین حول آن نیازها ایجاد می کنیم.

ما برای مشاغل بزرگ و کوچک کار می کنیم: از مارک های شناخته شده تا مشاغل محلی و متوسط و کوچک. تیم ما که شامل بهترین متخصصان تولید محتوا و سئو وب سایت است، تجربه گسترده ای در طیف گسترده ای از بخش ها و صنایع دارد و میزان موفقیت ما می تواند به شما نیز کمک کند.

بررسی بیشتر : طراحی وب سایت در اصفهان

استراتژی سئو در اصفهان اختصاصی برای وب سایت شما

هیچ دو استراتژی برای مشتری در ایگناب یکسان نیست. هیچ چیز تک بعدی نیست. همه چیز سفارشی و متناسب با اهداف شما برنامه ریزی خواهد شد.

استراتژی داده محور در سئو وب سایت

اهداف و استراتژی‌های ما بر اساس داده‌ها ساخته شده‌اند تا بتوانیم کارآمدترین و نتیجه‌گراترین کمپین‌های ممکن را ایجاد کنیم. در ایگناب با شما مشورت می کنیم تا درک کاملی از کسب و کار و اهداف کلیدی بازاریابی دیجیتال برای سال پیش رو داشته باشیم.

ما ممیزی‌های جامع وب‌سایت را برای شناسایی مسائلی که می‌توانند مانع رشد شوند، انجام می‌دهیم، نقاط قوت و ضعف رقابت را ارزیابی می‌کنیم، و تحقیقات کاملی در مورد مصرف‌کننده ها و مشتریان شما انجام می‌دهیم تا ببینیم مشتریان بالقوه چگونه در جستجوی آنلاین محصول یا خدمات مشتری هستند.

با استفاده از این بینش‌ها، می‌توانیم یک استراتژی کلیدواژه هدفمند ایجاد کنیم که رویکرد ما را هدایت می‌کند و شما را به بهترین نتایج می رساند.

پیاده سازی و اصلاح در SEO وب سایت

رویکرد دقیق ما به داده ها ما را قادر می سازد تا تغییرات ظریف در رفتار جستجوگر در وب سایت شما را تشخیص دهیم و کمپین را در صورت لزوم تطبیق دهیم. ما هر گونه تغییر در وب سایت را به دقت رصد می کنیم و تأثیر آنها را ارزیابی می کنیم.

برای مثال، اگر صفحه‌ای را بهینه‌سازی کنیم و به مرور زمان نمایان شدن صفحه اول را برای جستارهای مرتبط ایمن کنیم، به این معنی نیست که کارمان تمام شده است. ما دائماً نحوه تعامل کاربران با آن صفحه را ارزیابی خواهیم کرد، از معیارهای تعامل و نقشه‌های حرارتی کاربر برای شناسایی هر فرصتی برای بهبود بیشتر سفر کاربر به سمت تبدیل استفاده می‌کنیم.

ما تا زمانی که شما را به نتایج اول گوگل نرسانیم از کار دست نمی کشیم..!

 

چرا باید ایگناب را برای سئو در اصفهان انتخاب کنید؟

بسیاری از شرکت های بهینه سازی در اصفهان، یک استراتژی ثابت و حتی پکیج های مشخص برای تمام مشتریان ارائه می دهند، اما ایگناب اینگونه نیست.

الگوریتم‌هایی که نحوه عملکرد موتورهای جستجو را کنترل می‌کنند، دائماً در حال تغییر و تحول هستند و مطمئناً منتظر آژانس‌ها و متخصصان نخواهند بود تا به نتیجه برسند.

عشق و علاقه واقعی به بازاریابی موتورهای جستجو، که توسط همه کسانی که در ایگناب کار می کنند به اشتراک گذاشته شده است، به فرهنگ یادگیری مداوم و به اشتراک گذاری دانش منجر شده است. ما معتقدیم که این تنها راه برای جلوتر ماندن از رقبا است.

در ایگناب ما ارتباطات و خواسته های مشتری را بسیار جدی می‌گیریم. ما رمز و راز سئو را از طریق توضیحات واضح و قابل درک از بین می بریم و مشتری را از طریق دانش و گزارش توانمند می کنیم. به همین دلیل است که ما متفاوت هستیم.

سوالات متداول در خصوص سئو در اصفهان

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند بهبود یک وب سایت برای افزایش رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط است. دید بیشتر منجر به ترافیک بیشتر می شود و ترافیک بیشتر منجر به فروش بیشتر می شود. سئو شامل بسیاری از عناصر مختلف از جمله پیکربندی فنی، کیفیت محتوا و ارتباط و تجربه کاربر است. هیچ کمپینی یکسان نیست و یک رویکرد یکسان برای همه کار نمی کند، بنابراین سئوی خوب به این معناست که بدانید کدام عناصر و چه زمانی مورد نیاز هستند.

به طور خلاصه، برای موفقیت یک وب سایت، مشتریان بالقوه باید بتوانند آن را پیدا کنند. بهینه سازی موتورهای جستجو برای اطمینان از اینکه وب سایت شما به طور موثر خزیده شده و ایندکس می شود، بسیار مهم است، بنابراین به نمایان شدن وب سایت در نتایج جستجو کمک می کند. هر چه تعداد افرادی که روی وب سایت کلیک می کنند بیشتر باشد، فرصت های بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری وجود دارد. علاوه بر ترافیک، سئو در ایجاد اعتماد و اعتبار برند نیز مهم است و در مقایسه با سایر روش های بازاریابی بسیار مقرون به صرفه است.

سئو در اصفهان در سایت شامل، اما محدود به موارد زیر نیست:

 • پیاده سازی معماری جدید اطلاعات
 • تولید محتوای معاملاتی و اطلاعاتی
 • بهینه سازی متا داده ها
 • بهینه سازی متن انکر داخلی
 • بهینه سازی تگ Alt
 • بهینه سازی تگ کانونیکال و تگ hreflang
 • پیاده سازی معقول robots.txt
 • اجرای 301 تغییر مسیر
 • تصحیح خطاهای 404
 • بهینه سازی نقشه سایت
 • داده های ساخت یافته و پیاده سازی نشانه گذاری اسکیما
 • تصحیح کد جلویی معیوب
 • اصلاح مشکلات سازگاری تلفن همراه یا زمان بارگذاری کند

آنچه در وب سایت شما اتفاق می افتد به همان اندازه مهم است که در خارج از آن تحت عنوان سئوی خارجی اتفاق می افتد. برای اینکه یک وب سایت در نتایج جستجو رتبه مطلوبی داشته باشد، باید در مورد موضوع خاصی دارای اعتبار تلقی شود. برای ایجاد اقتدار، یک وب سایت نیاز به رای اعتماد دارد که در دنیای دیجیتال به شکل لینک هایی از سایر وب سایت ها ارائه می شود. سئوی خارج از سایت حول این موضوع می چرخد – کسب بک لینک از پلتفرم های خارجی با کیفیت بالا و بسیار مرتبط.

مشاوره رایگان

یک گفتگوی اختصاصی با یکی از کارشناسان ما داشته باشید تا نیازمندی های بازار خود را شناسایی کنید. ما می توانیم در مورد آنچه که برای ایجاد یک بازار سودآور نیاز دارید شما را راهنمایی کنیم.

متدولوژی سئو در اصفهان، اولین قدم شما به سوی موفقیت دیجیتال

چشم انداز جستجو به طور مداوم در حال تغییر است. برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو، باید روی خدمات سئوی مناسب متناسب با نیازها، خواسته ها و مشتریان هدف کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید. تنها تکیه بر تاکتیک‌های قدیمی سئو برای حفظ حضور آنلاین قوی کافی نیست، شما باید یک شرکت سئو قابل اعتماد در اصفهان پیدا کنید که بتواند تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما را ارتقا دهد.

شرکت ایگناب، یک شرکت سئو مشتری محور است. کارشناسان سئو ما از نزدیک با مشتریانمان همکاری می کنند تا استراتژی های سئو شخصی سازی شده ای را ایجاد کنند که سودآوری بلندمدت را به همراه دارد. با استفاده از یک روش اثبات شده، کارآمد و موثر، ما قادر به ایجاد نتایج با کیفیت بالا و قابل اندازه گیری هستیم.

1. بررسی پروژه
ما به عنوان شرکت سئو در اصفهان، برای درک نیازها، خواسته ها و انتظارات کسب و کار شما وقت صرف می کنیم. در طول مرحله کشف، ما یک جلسه با مدیران شرکت شما تشکیل داده و بررسی اولیه سایت را انجام می دهیم. پس از آن، شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) شما را شناسایی می‌کنیم، مسیر تبدیل شما را تعیین می‌کنیم و تحقیقات گسترده‌ای برای کلمات کلیدی انجام می‌دهیم. انجام این کار به ما امکان می دهد تا دانش عمیقی از فرآیندهای شرکت شما، هدف سایت و اهداف کسب کنیم.
2. تجزیه و تحلیل
مرحله بعدی تجزیه و تحلیل است که معیارهای رقابتی، ممیزی عمیق سایت، بررسی تجزیه و تحلیل سایت و ارزیابی ریسک لینک را پوشش می دهد. در این مرحله، تمام داده‌های کسب و کار شما را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا عواملی را که بر حضور دیجیتالی شما تأثیر می‌گذارند، تعیین کنیم. ما به الگوهای ترافیک تاریخی، مسائل فنی در محل، استراتژی‌های بک لینک رقبا و تاکتیک‌های ساخت لینک نگاه می‌کنیم. ما از نتایج تجزیه و تحلیل برای تدوین بهترین رویکرد برای سئو در اصفهان سایت شما استفاده می کنیم.
3. استراتژی
هنگامی که شکاف ها و فرصت های بازاریابی شما را شناسایی کردیم، کارشناسان سئو ما یک برنامه بازاریابی آنلاین استراتژیک 60 روزه (SOMP) ایجاد می کنند. این شامل اهداف کمپین شما، نتایج مورد انتظار برای هر کانال بازاریابی و زمان تخمینی تکمیل است. در ماه اول کمپین شما، شرکت سئوی ما مهم ترین جنبه های سئوی شما را در اولویت قرار می دهد. این برای اطمینان از اینکه تمام تلاش های سئو ما نتایج فوری و هدفمند را ارائه می دهد.
4. اجرا
در این مرحله ما شروع به اجرای SOMP می کنیم. ما صفحات وب و پست های وبلاگ شما را با کلمات کلیدی با کارایی بالا بهینه می کنیم، ساختار سایت شما را بهبود می بخشیم و لیست های کسب و کار شما را مدیریت می کنیم. شرکت سئوی ما همچنین از یک استراتژی چند کاناله برای بهبود نتایج کلی سئوی شما استفاده می کند. ما کمپین های مدیریت رسانه های اجتماعی را اجرا می کنیم و به وب سایت های شخص ثالث دسترسی پیدا می کنیم تا دسترسی آنلاین شما را افزایش دهیم.
5. اندازه گیری
از لحظه ای که در شرکت ما جهت سئو در اصفهان ثبت نام می کنید، ما یک سیستم اندازه گیری راه اندازی می کنیم که به ما امکان می دهد پیشرفت آنلاین شما را نظارت کنیم و تأثیر کمپین سئوی شما را درک کنیم. ما تجزیه و تحلیل، رتبه بندی کلمات کلیدی و KPI شما را نظارت و تجزیه و تحلیل می کنیم. کارشناسان سئو ما همچنین به ترافیک ارگانیک، نرخ پرش، نرخ تبدیل، دید محلی و نرخ کلیک (CTR) شما نگاه می کنند. با نظارت بر تلاش‌های سئوی شما، بینش‌های عملی به دست می‌آوریم و استراتژی‌های بهینه‌سازی شما را بهبود می‌بخشیم.
6. گزارش
تیم SEO ما مشاوره های منظم و گزارش های ماهانه را با مدیران پروژه شما برنامه ریزی می کند تا شما را از پیشرفت کمپین خود به روز نگه دارد. در طول مشاوره، ما یک گزارش جامع ارائه می دهیم که یک نمای کلی از عملکرد سایت شما ارائه می دهد. این شامل روندهای KPI، ترافیک کلی و رتبه بندی شما می شود. هر ماه، ما یک نقشه راه 90 روزه جدید ایجاد می کنیم، بنابراین شما دقیقاً می دانید که کمپین شما چگونه کار می کند و انتظار چه چیزی را دارید.
7. بازبینی
به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم سئو در اصفهان، ما به طور مداوم استراتژی‌های بهینه‌سازی خود را بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌های الگوریتم و روندهای بازار تنظیم می‌کنیم. موتورهای جستجو به طور پویا در حال تغییر هستند و تقاضاهای صنعت به طور مداوم در حال تغییر هستند. به این ترتیب، ما یک رویکرد پیشگیرانه برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالایی دارد، اتخاذ می کنیم. به تیم سئوی ما اعتماد کنید تا تنظیمات لازم را انجام دهد و شما را همیشه در جریان پیشرفت کمپین خود قرار دهد.

چرا سئو وب سایت در اصفهان یک سرمایه گذاری عالی است؟

همه صاحبان کسب و کار خواهان پول بیشتری برای بیزینس خود هستند. همه خواهان حاشیه سود بهتر هستند. سئو در اصفهان باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. سئو سایت را به عنوان یک کارمند در نظر بگیرید: سئو هرگز از بین نمی رود. سئو هرگز بیمار نمی شود. سئو هیچ وقت تعطیل نیست. سئو در تمام ساعات شبانه روز برای شما کار می کند، حتی زمانی که در خواب هستید.

نه، سئو به تلفن پاسخ نمی دهد. اما ورودی مشتریان جدید را حفظ خواهد کرد. سئوی درست انجام شده مشتریان را به وب سایت شما هدایت می کند و آنها را در مقابل محصولات، خدمات و برند شما قرار می دهد.

ما سال ها را صرف اصلاح استراتژی سئوی خود کرده ایم. کاری که ما انجام می دهیم نه تنها برای مشتریانمان کار می کند، بلکه برای وب سایت ما نیز کار می کند.

چرا بهینه سازی موتورهای جستجو یک سرمایه گذاری عالی است؟
ما با آنچه می فروشیم زندگی می کنیم. ما بیشترین بهره را از نتایج جستجوی ارگانیک خود می بریم. ما آنقدر به سئو اعتقاد داریم که به آن تکیه می کنیم. این مایه حیات کسب و کار ماست.

و اجازه دهید این اتفاق بیفتد: احتمالاً بدون سئو اینجا نبودید. شما چگونه این صفحه را یافتید؟ با جستجوی گوگل؟ اگر چنین است، شما نمونه ای از این موضوع هستید که سئو برای ما کار می کند. اکنون، آن را برای کسب و کار خود به کار بگیرید.

خدمات SEO که می توانید از ایگناب انتظار داشته باشید :

ایگناب به عنوان یک شرکت نرم افزاری و دیجیتال با خدمات کامل، مجموعه ای جامع از خدمات حرفه ای بهینه سازی موتورهای جستجو و سئو در اصفهان را ارائه می دهد تا کسب و کار شما در جستجو بیشتر دیده شود و تنها با استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید در اصفهان، قابل اعتماد و آینده نگر، مانند:

 • استراتژی سئوی سفارشی: ما خدمات سئوی خود را متناسب با نیازهای شما سفارشی می کنیم. ما از تاکتیک هایی استفاده می کنیم که بیشترین تأثیر را برای تجارت منحصر به فرد شما می گذارد.
 • سئوی داخلی جامع: تگ های عنوان، توضیحات متا، تگ های alt، پیوند داخلی و غیره.
 • تحقیق کامل کلمات کلیدی و تحلیل بازار.
 • کپی رایتینگ با کیفیت بالا برای تازه نگه داشتن محتوای سایت و تشویق ترافیک برگشتی.
 • ارزیابی عمیق رقابت.
 • ایجاد لینک دقیق: به صورت دستی، در دامنه های متنوع با اعتبار دامنه بالا.
 • تاکتیک‌های سئو ارگانیک برای نتایج بلندمدت همراه با تبلیغات پولی برای افزایش سریع رتبه (اگر PPC چیزی است که به دنبال آن هستید).
 • پیوند مقالات در رسانه های اجتماعی، سایت های برتر و رسانه های خبری.
 • Google Analytics و سایر نرم افزارهای ردیابی داده برای بررسی روندها، ترافیک و موارد دیگر.