ERP بر فراز ابرها

نرم افزارهای ابری راهکاران

مهم نیست کسب و کار‌تان در چه اندازه‌ای است، با استفاده از سبد جامع و یکپارچه راهکاران ابری ، می‌توانید همه فرایند‌های سازمان از مالی، انبار و تدارکات، فروش و پخش و دیگر فرایندها را با هزینه‌ای به صرفه، مدیریت کنید. با استفاده از این راهکار، ارتباط بین واحدهای سازمان بیشتر و دقیق‌تر می‌شود، دوباره کاری‌ها کاهش می‌یابد و البته نیازی به تجهیز و نگهداری از زیرساخت هم ندارید. اگر به دنبال راهکاری حرفه‌ای با هزینه‌ای به صرفه‌تر از همیشه هستید با استفاده از راهکاران ابری پایه، سیستمی حرفه‌ای و ساده برای مدیریت فرایندهای اصلی کسب‌و‌کارتان در اختیار خواهید داشت. همچنین با به‌کارگیری راهکاران ابری از یک نرم افزار سازمانی جامع و یکپارچه برای پوشش فرایندهای سازمان و متناسب با نیاز‌ کسب و کارتان استفاده می‌کنید.

دانلود کاتالوگ درخواست مشاوره

چرا از نرم افزار یکپارچه راهکاران ابری استفاده کنیم؟

کاهش هزینه و تحول مدیریت یکپارچه امکان پذیر است !؟

امنیت اطلاعات را افزایش دهید
بیش از 50 درصد از مشتریان معتقدند با به‌کارگیری راهکاران ابری سطح بالاتری از امنیت را تجربه می‌کنند.
چابکی سازمان را افزایش دهید
بیش از 85 درصد از مشتریان، معتقدند با استفاده از راهکاران ابری، دسترسی به سیستم و اطلاعات سازمانی ساده‌تر شده است.
هزینه‌‌های کسب‌و‌کارتان را کاهش دهید
بیش از 90 درصد از مشتریان، حذف هزینه‌های تامین و نگهداشت زیرساخت را مهم‌ترین مزیت راهکاران ابری می‌دانند.

انتخاب با شماست

با توجه به اندازه سازمان و فرآیندها و بر اساس بودجه مورد نظرتون انتخاب کنید

این راهکار برای شرکت‌هایی که قصد دارند برای فرایندهای اصلی سازمان مثل حسابداری، دریافت و پرداخت، جبران خدمات، فروش و انبار از سیستمی ساده، حرفه‌ای و به صرفه استفاده کنند مناسب است. به ازای هر ماژول یک کاربر رایگان ارائه می‌شود و امکان اضافه کردن کاربر جدید وجود ندارد.

1-به ازای هر سیستم امکان تعریف یک کاربر رایگان وجود دارد 2-برای شرکت‌هایی که تک شعبه هستند، مناسب است 3-امکان تعریف 1 مرکز فروش وجود دارد

راهکاران ابری مجموعه‌ای از نرم افزارهای حسابداری و مالی، فروش، پخش، خرده‌ فروشی، منابع انسانی، مدیریت تولید، حسابداری مدیریت، انبار و تدارکات و هوشمندی تجاری است. این راهکار متناسب با شرکت‌هایی است که فرایندهای پیچیده‌تری دارند و به سیستمی انعطاف پذیر برای پوشش نیازهای خاص شرکت نیاز دارند.

1- تا 45 کاربر جدید پشتیبانی می‌شود 2- امکان تعریف 3 تا 5 شعبه وجود دارد 3- تا 4 مرکز فروش قابل تعریف است

سیستم‌های راهکاران ابری

اگر نیاز به سیستمی حرفه ای با امکانات انتخابی دارید

نرم افزارهای فروش ابری
به‌کارگیری نرم افزارهای فروش راهکاران ابری به شما کمک می‌کند، از طریق یکپارچگی با سایر ماژول‌ها فرایندهای فروش سازمان را مکانیزه کنید. همچنین با تعریف الگوهای ارزیابی متنوع و سیاست های فروش این امکان را فراهم می‌کند که کنترل کاملی بر عملکرد فروش داشته باشید. نرم افزار فروش راهکاران ابری دارای 2 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
نرم افزارهای پخش ابری
به کمک نرم‌افزارهای پخش راهکاران ابری علاوه بر مدیریت رویه‌های فروش مویرگی، نظارت و کنترل‌های دقیقی بر اجرای فرایندهای فروش، توزیع، مالی و مرجوعی در شعب مختلف فروش و پخش داشته باشید. نرم افزار پخش راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
نرم افزارهای خرده فروشی ابری
مجموعه نرم افزار خرده فروشی راهکاران ابری راهکاری بهینه برای دفاتر مرکزی و سازمان‌های خرده‌فروشی است که به بهبود فرآیندهای سازمان و همچنین مدیریت بهینه آنها کمک شایانی خواهد کرد. این نرم افزار دارای 4 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
نرم افزار هوش تجاری ابری
داشبورد‌های مدیریتی ابری با سیستماتیک کردن فعالیت‌های تجمیع اطلاعات و ارائه‌ی داشبورد‌های مدیریتی تحلیلی، تصمیم‌گیری سازمانی را به یک فرآیند شفاف، موثر و دانش محور تبدیل می‌کند.
نرم افزارهای حسابداری و مالی
به کمک نرم ‌افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری، می توانید فرایندهای دستی مالی را اتوماتیک کنید، دوباره‌کاری و خطا‌های کاربری کم‌تری داشته باشید و با امنیت بالا و به‌سادگی به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. نرم افزار حسابداری ابری راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
نرم افزارهای تدارکات ابری
به‌کارگیری نرم افزارهای انبار و تدارکات راهکاران ابری به انسجام اطلاعات در فرایند‌های تامین کالا و کنترل هزینه‌های نگهداری موجودی کمک می‌کند. این سیستم با سیستم‌های بخش‌های دیگر از جمله مالی و فروش یکپارچه است. نرم افزار تدارکات راهکاران ابری دارای 6 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
نرم افزارهای سرمایه انسانی ابری
با نرم‌افزارهای سرمایه انسانی ابری راهکاران ابری، می‌توانید واحد منابع انسانی سازمان‌تان را متناسب با نیاز کسب‌وکار مدیریت کنید. این نرم افزار دارای 3 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
نرم افزار بهای تمام شده ابری
با بهره‌گیری از نرم‌افزار بهای تمام شده راهکاران ابری، می‌توانید بهای تمام شده محصول یا خدمت سازمان خود را با سرعت و دقت کافی محاسبه کنید.